Tangram | Proje Yönetimi
16392
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16392,page-child,parent-pageid-15665,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Proje Yönetimi

Proje yönetimi, belirli bir projenin hedef ve amaçlarına ulaşıp bitirilmesi için kaynakların planlanması, organize edilmesi, tedarik edilmesi ve yönetilmesi disiplinidir. Projeler belirli özgün hedef ve amaçlara ulaşmak amaçlı uygulanır… Genellikle faydalı bir değişim getirmek ya da değer katmak için. Wikipedia böyle anlatıyor proje yönetimini.

Kısacası proje yönetimi gündelik işlerden farklı, çok bileşenli, karmaşık bir iştir ve uzmanlar tarafından planlanarak yönetilmesi gerekir.

Amacı iyi belirlenmemiş projelerin başarılı olmasını beklemek sadece hayal kırıklığına yol açmaz. Aynı zamanda para, insangücü, emek, zaman, malzeme gibi çok önemli ve kısıtlı kaynakların da boşa harcanmasına neden olur. Proje hedeflerinin belirlenmesi, proje sonunda alınması arzu edilen sonuçların somutlaştırılması, planlama, proje ekibinin oluşturulması ve projenin yönetilmesi bizim uzmanlık konumuzdur.

Uluslararası projelerden küçük projelere uzanan 30 yılı aşkın proje yönetimi deneyimimizle planlamadan uygulama aşamasına her tür proje yönetimi ihtiyacınızda yanınızdayız.